اخبار شرکت
به دلیل اجرای مانور اصلاح و بهینه سازی شبکه توزیع برق در محدوده عملیاتی منطقه برق بیهقی، برق تعدادی از مشترکان محدوده یوسف آباد، روز جمعه؛ سوم آبان ماه، از ساعت 8 صبح لغایت 12 ظهر به صورت پراکنده و مقطعی، قطع خواهد شد.
1398/7/30
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در حاشیه نشست شورای شهر تهران از حذف کامل شبکه های سیمی برق پایتخت تا پایان سال 98، خبر داد.
1398/7/28
در ادامه حرکت جمعی در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور ارسال کمک های نقدی برای هموطنان آسیب دیده از سیل، کارکنان منطقه برق بهمن، حقوق سه روز خود را به سیل زدگان، اهدا کردند.
1398/7/23
با حضور مدیر کل نظارت بر توزیع شرکت توانیر،بازدید میدانی از تاسیسات و شبکه های شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، انجام شد.
1398/7/21
با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر به مشترکان پایتخت در بخش هایی از حوزه عملیاتی منطقه برق سینا؛ شامل محدوده خیابان الغدیر شمالی و میدان جانبازان، مانوری جهادی توسط این منطقه و با همکاری مناطق برق قدس، افسریه و بوعلی، اجرا و شبکه توزیع برق در مناطق مزبور، اصلاح و بهینه سازی شد.
1398/7/18
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در بازدید از منطقه برق فردوسی با تاکید بر ضرورت توسعه، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات غیرحضوری، تلاش مضاعف همکاران این شرکت را ضروری دانست.
1398/7/17
مجموعه اخبار
منابع اطلاعاتی
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال